سئو سازي چيست؟ سئو سازي چيست؟ .

سئو سازي چيست؟

يادگرفتن ماهر بهينه سازي وب سايت صفر تا صد

فراگيري بهينه سازي وب سايت چه چيزي است

يادگرفتن بدون‌پول و قدم به قدم باصرفه سازي سايت . نكات بسيار اثرگذار براي اشخاصي كه قصد فراگرفتن بهينه سازي وب سايت دارا‌هستند و نكات دوچندان كاربردي براي تكميل دانش سئوي وب سايت كاران حرفه اي . آموزش كامل بهينه سازي وب سايت به نحوي كه هيچ جاي ديگر نخواهيد يافت .

https://ismaeilsahab.ir/seo-tutorials/

تصاوير , بخش قابل توجهي از محتواي وب مي باشند . درين مقاله قصد داريم به بررسي و يادگرفتن بهينه سازي وب سايت تصاوير و عكس هاي سايت بپردازيم به دليل آنكه بخش مهمي از باصرفه سازي سايت را تشكيل مي دهند . كليه چيز دربرگيرنده متن جايگزين يا alt text و تمام چيز هاي ديگر .

بهينه سازي وب سايت SEO از عبارت Search Engines Optimization گرفته‌شده و به معني سئوي سايت براي موتورهاي جستجو است .

به افراديكه در حوزه سئو سايت تخصص دارا هستند و با مهارت‌هاي خود بازديد صفحه ها وبسايت را ارتقا داده و به فروش بيشتر ياري مي نمايند كارشناس يا متخصص بهينه سازي وب سايت يا در اصطلاح «سئو كار» مي گويند .

سئوي سايت يك فرآيند پيچيده است و به افرادي بردبار , ايده پرداز و متخصص نياز دارااست . موتورهاي جستجو مي كوشند با تغيير پيوسته الگوريتم‌هاي خود جذاب‌ترين و با كيفيت‌ترين محتواها را در اختيار كاربران قرار دهند .

سواي فراگيري باصرفه سازي وبسايت حرفه‌اي و دورانديشي از الگوريتم هاي گوگل در فضاي پررقابت كنوني نمي‌توان انتظار داشت سايت‌ها به بازديد مطلوب و فروش مناسب دست پيدا كنند .

 

آموزش بهينه سازي وب سايت يا باصرفه سازي وبسايت به آموزش تكنيك هاي سئو داخلي On Page Seo و سئوي خارجي Off Page Seo مي‌پردازد .

بهينه سازي وب سايت يا سئوي وب سايت گروه اقداماتي را مشتمل بر ميشود كه موجب معرفي يك سايت به موتورهاي جستجو شده و محتواي صفحات را براي موتورهاي جستجو قابل فهم مي‌كند . از طرفي سئو سايت با هدف افزايش تعامل با كاربران تلاش مي‌كند تا محتواي ساخت شده با لغت ها جستجو شده توسط كاربران در حوزه مربوطه همخواني كامل داشته‌باشد . بنابراين سئو به كاربران در يافتن وبسايت و تعامل با سايت كمك مي‌كند .

اهداف آموزش بهينه سازي سايت كدام است؟

 

 

فراگيري سئو با هدف دور انديشي قسمتي و اطلاع‌رساني راجع به بدست آوردن برترين رتبه‌هاي نتايج جستجو , ارتقا ارتباط در بين صفحه ها و كلمات داراي اهميت و نمايش هرچه بيشتر صفحه هاي وبسايت در موتورهاي جستجو ارائه ميشود .

فراگيري سئو براي چه كساني مناسب است؟

 

 

مخاطبان فراگيري باصرفه سازي سايت مديران وب سايت‌ها , برنامه نويسان , علاقه‌مندان عمل در حوزه ديجيتال ماركتينگ و اشخاصي ميباشند كه تمايل دارا‌هستند كسب و كاري را در فضاي وب راه اندازي كنند .

همان طور كه معلوم است مخاطبان فراگيري بهينه سازي سايت يا سئوي وب سايت فراوان گسترده و متنوع مي باشند . اين دستور سبب ساز ميشود تراز دانش و تدبير اين افراد دوچندان گوناگون باشد .

براي شركت در عصر فراگيري سئو سايت اضطراري است در حين اي شركت كنيم كه متناسب با نيازها و توانمندي‌هاي ما باشد .

حال دوره‌هاي متعدد آنلاين و حضوري درين حوزه اجرا مي شود كه انتخاب را فراوان دشوار مي نمايد .

ملاك‌هاي انتخاب مدرس آموزش بهينه سازي سايت كدام است؟

 https://ismaeilsahab.ir/category/google-algorithm-for-seo/

 

معلم عصر در تعيين دوره‌هاي آموزشي فراوان تاثير گذار است . بعضا از ويژگي هاي يك مدرس قدرتمند آموزش سئو وب سايت عبارت است از :

 

• در اختيار داشتن نمونه كارهاي موفق در حوزه سئوي سايت

• توان انتقال مفاهيم

• سابقه برگزاي عصر هاي آموزشي موفق

• شخصيت فردي توانا

• ارتباطات كار كشته و رابطه ها همگاني مناسب

• روش تدريس كارگاهي

• دانش پژوهشي

 

در يادگرفتن سئوي وب سايت چه مواردي بحث خواهد شد؟

 

در آموزش سئو سايت مواردي نظير نحوه يافتن عبارات مهم پر استفاده , تحقيق لغت ها كليدي , شيوه توليد محتوا بر اساس كلمات حياتي , بكارگيري كلمه ها اصلي در عنوان و سرتيترها و محتواي صفحات , روش تنظيم محتوا بر اساس واژه‌هاي جستجو شده , روش‌هاي ساخت لينك‌هاي داخلي در صفحه ها و طرز تنظيم متن‌هاي لنگر شده در لينك‌ها , روش تبليغ محتوا در شبكه‌هاي اجتماعي , وبلاگ‌ها , وب سايت‌هاي همكاران , ايميل‌ها , تبليغات كليكي گوگل و . . . مشاجره خواهد شد .

هدف آموزش‌هاي ايجاد شده تبيين راهكارهاي عملي براي سايت‌هاي ايراني

چگونه سئوي وب سايت را ياد بگيريم؟

يادگيري سئوي وب سايت فرآيندي دشوار و زمان بر است ولي زمانيكه تاثير آن را در رويش و رونق كسب و كار خود تماشا ميكنيد متوجه خواهيد شد كه قيمت اين همه انرژي و هزينه را داشته است . در اين كاغذ ابتدا به شما توضيح مي‌دهيم كه چرا مي بايست به فراگيري بهينه سازي وب سايت توجه كنيم و در ادامه منابع آموزشي مجاني و مورد نياز را در اختيار شما قرار ميدهيم .

سئو چيست؟ اولي قدم را درست برداريد

تعاريف زياد زيادي براي معني بهينه سازي سايت بيان شده شده است . احتمال دارد اولين و معمولي ترين بيان اين باشد كه SEO نسخه كوتاه شده اي از عبارت Search Engine Optimization است يعني بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجو .

البته هدف اصلي سئو موتورهاي جستجو نيستند بلكه هدف ما رضايت كاربر است . گوگل دقت ويژه اي به رضايت كاربران از نتايج جستجو داراست و عملكرد مي‌كند تا وبسايت هايي را در مرتبه هاي بالا قرار دهد كه محتواي آنان براي كاربران رضايت بخش است . در سود ميتوان بيان كرد در عمل SEO مخفف عبارت Search Experience Optimization يا بهينه سازي تجربه جستجو است .

براي كسب موفقيت در باصرفه سازي وبسايت بايد بيش از هر چيز به رضايت كاربر توجه كنيم . رضايت كاربر از محتواي شما به عوامل متعددي بستگي دارد . ادبيات شما , كيفيت محتوا و اطلاعات بيان شده , روش نمايش و ارائه محتوا , سرعت سايت , نمايش صحيح در موبايل , پاسخ گويي به سوالهاي كاربران و بخش اعظمي موردها ديگر بر رضايت كاربران تاثير گذار ميباشند .

چرا آموزش seo براي همه كسب‌و‌كارها مفيد است؟

https://ismaeilsahab.ir/category/black-hat-seo-techniques/

براي موفقيت در سئو وب سايت بايد تكنيك ها و استانداردهاي مرتبط با بدين حوزه را به سود بشناسيم . فعلا موسسات بخش اعظمي هستند كه در امر فراگيري سئوي سايت كار كرده و به شما ياري ميكنند تا منزلت سايت خود را در حاصل جستجو ارتقاء دهيد . اما آيا برون سپاري سئو وب سايت كار صحت است؟ هم بله و هم نه!

قبل از تصميم گيري اين نكات را در نظر داشته باشيد :

1-      باصرفه سازي وبسايت ارزان نيست

با توجه به رقابت بالا در فضاي اينترنت معمولا كسب مقام در كلمات حساس با ارزش كار دشواري است . در سود نرخ خدمات سئو وب سايت هر روز بيشتر از پيشين ميشود .

در بسياري از پروژه ها نميتوان تخمين صدق از ميزان موفقيت وب سايت داشت در سود شما اين هزينه را همراه با ريسك بالا مي پردازيد زيرا ممكن است فعاليت هاي اين شخص يا شركت نتايج مورد نظر شما را به همراه نداشته باشد .

2-      انتخاب متخصص با صرفه سازي تارنما ساده نيست

افراد و شركت ها بسياري در‌اين حوزه فعاليت مينمايند كه بررسي كارايي ميزان تخصص آن ها براي شما طاقت فرسا است . ممكن است در جلسات نخستين اصطلاحات و عباراتي به كار گرفته شود كه براي شما آشنا نيست .

در شرايطي‌كه دانش كافي درين حوزه نداشته باشيد نميتوانيد فرد مناسب را انتخاب فرمائيد و در سود زمان و هزينه زيادي را صرف خواهيد كرد كه ممكن است هيچ وقت به موفقيت ختم نشود .

 موفقيت در بهينه سازي وب سايت وقتگير است

براي افرادي كه به اين حوزه تسلط ندارند فهم سئو دشوار است . اكثري تصور مي كنند كه تكنيك هايي وجود دارد كه با به كارگيري از آن ها ميتوان در مدتي كوتاه نتايجي جذاب بدست آورد . در حاليكه اين فكر از مبنا اشتباه است . براي موفقيت در سئوي وب سايت نيازمند شكيبايي و همت بسيار ميباشيد .

در صورتي دانش و تجربه كافي در اين حوزه نداشته باشيد به مشقت ميتوانيد عملكرد متخصص سئو سايت را در مدت هاي زماني كوتاه برآورد كنيد . براي ارزيابي بر فرآيند اجراي پروژه بهتر است دانش خود را در زمينه بهينه سازي سايت ارتقاء دهيد .

كلام آخر

بررسي اين سه مورد به ما نشان مي دهد كه حتي درصورتي كه سئو را به فرد ديگري واگذار مي‌كنيم بايد خودمان دانش كافي در اين حوزه را داشته باشيم . زيرا عدم آشنايي با سئوي سايت موجب ميشود كه ريسك سرمايه گذاري شما بالا رفته و قابليت و امكان بررسي بر همت متخصص را نداشته باشيد .

منابع مرتبط: چرا به آموزش سئو نياز داريم؟

seo learning


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۰:۴۲ توسط:سلطاني موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :